طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


نسل جمکران
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 3 خرداد 1391 توسط ftk.2012

شاهین نجفی خواننده رپ که از سال ۸۴ تاکنون با شبکه‌های معاند و بیگانه همکاری دارد در جدیدترین آلبوم خود، آشکارا اقدام به توهین علیه حرم امام رضا(ع) کرد.

پوستر جدیدترین آلبوم شاهین نجفی با نام نقی درحالی منتشر شده است که در طراحی این پوستر، تماما توهین‌ به حرم مقدس امام رضا(ع) است که این امر موجب واکنش‌های منفی در این خصوص شده است.

شبکه بی‌بی‌سی نیز در حمایت از این اقدام زشت برای سایتی که اولین‌بار این آهنگ را پخش نموده است جایزه ویژه در نظر گرفته است.

این خواننده مبتذل پس از ممنوع‌الصدا شدن در ایران (به دلیل پخش موسیقی‌های مبتذل) به آلمان مهاجرت نمود، و در آلمان سرپرستی گروهی به نام اینان را بر عهده گرفت، سپس به گروه تپش ۲۰۱۲ پیوست.


گروه تپش ۲۰۱۲ با استفاده از ترانه‌های مبتذل و ایجاد جاذبه‌های جنسی، قبل از فتنه ۸۸ و با گرایشات مارکسیستی، بیانیه‌ای منتشر کرد که در آن از راه‌اندازی کمپین یکصد‌هزار امضا(!) در دفاع از حقوق‌بشر در ایران خبر داد، تا با این وسیله در بدنه دانشگاهی نفوذ نماید.

این خواننده در سال ۸۸، در آلبوم‌هائی جداگانه به توهین ولایت وفقیه و هم‌چنین حمایت از فتنه‌گران پرداخت.

بعد از انتشار حکم ارتداد شاهین نجفی توسط مراجع‌اعظام، بی‌بی‌سی به گفت‌و‌گو با این خواننده بی‌شرم و حمایت از وی پرداخت. هم‌چنین سایر شبکه‌های ماهواره‌ای اسلام‌ستیز و ضدانقلاب نیز به پیروی از بی‌بی‌سی از او حمایت کرده و آنتن خود را به وی اختصاص دادند. به این ترتیب، بی‌بی‌سی این بار نیز سردمدار حمایت از دشمنان اسلام و ایران شد.

بعد از مدت کوتاهی که از راه‌اندازی یک کمپین در فیس‌بوک برای توهین و تمسخر حضرت امام هادی النقی(ع) گذشته بود، وی با منتشر کردن اثر توهین‌آمیز خود در یوتیوب، موجی از اعتراضات را از سوی مردم غیرتمند کشورمان برانگیخت.

بعد از آن که برخی از خبرگزاری‌ها و سایت‌های داخلی فتوائی را از آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی، مبنی بر ارتداد شاهین نجفی و جسارت‌کنندگان به ساحت ائمه اطهار(ع) منتشر کردند، شبکه بی‌بی‌سی فارسی با تهیه گزارش و ترتیب دادن مصاحبه‌ای با شاهین نجفی، سعی کرد وی را تبرئه کند.

در ابتدای مصاحبه، مجری بی‌بی‌سی فارسی تصریح می‌کند که بنا به درخواست شخص شاهین نجفی، به سبب مسایل امنیتی، از اشاره به محل اقامت وی معذور است!

این خواننده مرتد وقتی شبکه بی‌بی‌سی فارسی را مدافع خود می‌بیند، در اظهارات سخیف خود، توهین به مقدسات مسلمانان و شیعیان را رسالت خود دانسته و با وقاحت تمام می‌گوید: این یک اتفاق بود و به نظر من باید می‌افتاد، من وقتی کاری را انجام می‌دهم به تبعات آن فکر نمی‌کنم و فقط رسالت خود را انجام می‌دهم. هر کاری پتانسیل خودش را دارد و شما نسبت به آن کاری که انجام می‌دهید حتما مقداری درک دارید!!

رسانه دولتی آمریکا (VOA) نیز در خبری اعلام کرد: وب‌سایت شیعه آنلاین برای کشتن شاهین نجفی، خواننده ایرانی، مبلغ ۱۰۰هزار دلار جایزه تعیین کرده است.

صدای آمریکا در توصیف این ترانه گفت: شاهین نجفی در تازه‌ترین ترانه‌اش امام دهم شیعیان را مخاطب گفته‌های خود قرار داده است. این شبکه در راستای سیاسی کردن موضوع و کاستن از حجم اعتراضات و خشم عمومی مردم ایران افزود: منابع وابسته به حکومت ایران این ترانه را توهین تلقی کردند.

تلویزیون دولتی صدای آمریکا در ادامه برای تبرئه این خواننده هتاک گفت: حامیان شاهین نجفی می‌گویند در سراسر ترانه هیچ عنوان کذب و ناشایستی به امام دهم شیعیان منتسب نشده است و شاهین تنها (امام) نقی(ع) را به برخی حوادث جاری جامعه ایران قسم می‌دهد!

صدای آمریکا بدون اشاره به مطالب توهین‌آمیزی که از آن به عنوان حوادث جاری جامعه ایران یاد کرده است، برای آن که تحلیل‌هایش با قضاوت بینندگان نقش بر آب نشود، از بازپخش ترانه مذکور طفره رفت.

بر پایه گزارش تکمیلی ما، شبکه سلطنت‌طلب پارس نیز که در توهین به مقدسات اسلامی و شیعی ید طولائی دارد، از این خواننده موهن حمایت کرد و او را هنرمند رپ‌خوان و خواننده سرشناس ایرانی نامید.

بر اساس این گزارش، علیرضا میبدی مجری ثابت این شبکه به تمسخر صدور فتوای ارتداد برای این عنصر هتاک پرداخت.

هم‌چنین تلویزیون سلطنت‌طلب ایران آریائی با مضحکه قرار دادن صدور حکم ارتداد برای شاهین نجفی و توهین به نام مقدس حضرت امام محمد تقی(ع) و امام علی النقی(ع) در حمایت از این رپ‌خوان هتاک گفت: این فرد آزاد است. دلش می‌خواهد!!! مسلمان نیست، باور دیگری دارد! و حقایق را می‌گوید!؟! چرا از گفتن حقایق ناراحت می‌شوید؟ چرا نمی‌گذارید همه چیز عریان باشد؟!!!

ألا لعنت الله علی القوم الظالمین، و سیعلم الذین ظلموا‌ای منقلب ینقلبون

طبقه بندی: هتاکین،
برچسب ها: هتاکین،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic